TR

Mezunlardan Kariyer Haberleri


Boğaziçi Üniversitesi İşletme(Master) Bölümü, 2003 mezunu Adem Duman, Finansal Kurumlar Birliğine Başkan olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi İşletme(Master) Bölümü, 2010 mezunu Onur Yazgan, AkçanSA Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye Çimento Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü, 1990 mezunu Elvan Sevi, ALD Automotive Turizm Ticaret A.Ş.'ye Güneydoğu Avrupa Bölge Finans Direktörü olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü, 2003 mezunu Remzi Duman, IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.'ye Plasman ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü, 2002 mezunu Eda Güzeldemir Demiray, Shell Petrol A.Ş.'ye İnsan Kaynakları Direktörü olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü, 1993 mezunu Murat Akyıldız, Prometeon Turkey Endüstriyel ve Ticari Lastikler A.Ş.'ye Amerika Kıtası CEO olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü, 1998 mezunu Çağrı Öztaş, Opel Türkiye Otomotiv Ltd. Şti.'ye Genel Müdür olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü, 1994 mezunu Eda Uluca, Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş.'ye CEO olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü, 2002 mezunu Hasan Demirci, Roche Diagnostik Turkey A.Ş.'ye Orta Asya ve Kafkas Ülkeleri Direktörü olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 1993 ve Tarih 1995 Bölümlerinden mezun Mehmet Süreyya Er, Özbekistan Büyükelçisi olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü, 1984 mezunu Ümit Yardım, Viyana Büyükelçisi olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü, 1995 mezunu Alpay Selçuk, Goodyear Lastikleri T.A.Ş.'ye Tüketici Lastikleri Direktörü olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü, 2006 mezunu Emir Erdur, Berkshire Hathaway Specialty Insurance Company'ye Orta Doğu Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü, 1989 mezunu Mustafa Seçkin, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.'ye Orta Asya ve İran Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü, 2000 mezunu Serdar Temel, Chiesi İlaç Ticaret A.Ş.'ye Primary Care Bölüm Direktörü olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü, 1998 mezunu Fezal Okur Eskil, Enerjisa Enerji A.Ş.'ye Strateji ve İş geliştirme Bölüm Başkanı olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi Finans Mühendisliği Bölümü, 2009 mezunu Osman Yılmaz, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.'ye Finans Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü, 2002 mezunu Ulaş Pekin, Esi Eczacıbaşı Sigorta'ya Genel Müdür olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü, 2006 mezunu Bahadır Tütüncü, Bereket Döner A.Ş.'ye Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü, 1998 mezunu Kağan Keklik, Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.'ye Türkiye Temel Ürünler ve Jenerikler İş Birimi Lideri olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü, 1999 mezunu Ayça Mutluer Bayraktar, Doğan Müzik Kitap Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.'ye Pazarlama ve Kategori Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü, 1992 mezunu Ünsal Yamaner, Lesaffre'ye Türkiye Genel Müdürü olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü, 1982 mezunu İzak Baron, Takeda İlaçları ve Ticaret Ltd. Şti.'ye Finans Direktörü olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 2005 mezunu Kadir Şener, Microsoft  Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Teknoloji Strateji Direktörü  olarak atanmıştır.
Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü, 1998 mezunu Kutay Kartallıoğlu, CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.'ye Genel Müdür olarak atanmıştır.